• festyny

  Chcesz zorganizować festyn? Doświadczeni i kompetentni pracownicy zajmą się wszelkimi przygotowaniami, dostosujemy się do Twoich potrzeb.
 • dmuchańce

  Dmuchańce, czyli zamki i zjeżdżalnie dmuchane cieszą się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych uczestników imprezy.
 • euro-bungee

  Euro-bungee urządzenie rekreacyjno-sportowe dla młodszych i starszych, które podniesie poziom adrenaliny każdemu, bez żadnego ryzyka.
 • organizacja imprez

  Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy pragną zorganizować festyn, piknik, dożynki, bankiet, huczne otwarcie obiektu lub inne święto.

Happy Shark - Kraków - festyny, organizacja imprez, zamki dmuchane, dmuchańce, trampoliny, euro-bungee, autka elektryczne, karuzele

Oferta - Zabawa dla wszystkich

Bezpieczna zabawa i moc niezapomnianych wrażeń - to nasza dewiza. Nasza firma zapewnia wspaniałą i bezpieczną zabawę dzieciom (i dorosłym) podczas różnego rodzaju imprez plenerowych oraz w obiektach zamkniętych. Dostosowujemy pomysły zawsze do potrzeb Klienta. Doświadczona, dopowiedziana kadra, dbająca o wszystkie szczegóły w czasie przygotowań oraz podczas trwania imprezy, nie pozwoli nudzić się nikomu. Urządzenia przez nas ofertowane są bezpieczne, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Ponadto bogata gama kolorystyczna proponowanych urządzeń, przyciągnie wzrok nawet najbardziej wymagającego Klienta. Gwarantujemy najwyższą jakość po niższej cenie.

Dodatkowo ofertujemy organizowanie podczas przygotowanych imprez zabaw i konkursów dla dzieci typu: malowanie twarzy, lepienie z plasteliny, gliny, zabawy pędzlem itp. Możliwe są indywidualne konkursy po uzgodnieniu zakresu i tematu.

Malowanie twarzy Malowanie twarzy

Na życzenie wzbogacamy całość o „małe, co nieco” takie jak wata cukrowa, popcorn, lody, napoje. Mamy możliwości gastronomiczne w zakresie potraw z grilla, jest też opcja dla dorosłych, czyli piwo.

Kompleksowe podejście i profesjonalizm, z jakim działamy to dodatkowo oferta nagłośnienia, sceny i światła. Po cichu i po godzinach pracujemy powoli nad własnym zespołem Rockowym, ale to jeszcze tajemnica.

Zamki dmuchane

Zamki dmuchane przez to, że posiadają bardzo wiele elementów kolorowych są chętnie odwiedzane przez najmłodszych uczestników, którzy chętnie na nich skaczą, robią fikołki, wygłupiają się. Właśnie wśród najmłodszych cieszą się one dużym zainteresowaniem w „krainie dmuchanej zabawy”. Nie tylko wspomagają rozwój fizyczny, emocjonalny, ale także interpersonalny dzieci.

Zjeżdżalnie, zamki dmuchane Zjeżdżalnie, zamki dmuchane Zjeżdżalnie, zamki dmuchane Zjeżdżalnie, zamki dmuchane

Zjeżdżalnie

Zjeżdżalnie i zamki dmuchane – wśród najmłodszych milusińskich cieszą się ogromnym zainteresowaniem w „krainie dmuchanej zabawy”. Wspomagają rozwój fizyczny, emocjonalny i interpersonalny dzieci. Liczne kolorowe elementy powodują uśmiech na twarzach zarówno tych najmłodszych, jak i tych „nieco” starszych oraz chęć skakania, fikania, zjeżdżania a w końcu leżenia, aby nabrać siły do dalszej zabawy. Chcesz by Twoje dziecko bawiło się z rówieśnikami, a przy tym miało dużo frajdy i radości, weź go na zjeżdżalnię.

Zjeżdżalnie, zamki dmuchane Zjeżdżalnie, zamki dmuchane Zjeżdżalnie, zamki dmuchane Zjeżdżalnie, zamki dmuchane

Baseny z piłeczkami, suchy basen

Dla najmłodszych mamy w naszej ofercie suchy basen. Jest to bezpieczne miejsce dla naszych najmłodszych pociech pełne tysięcy kolorowych piłeczek. Można w nich nurkować, skakać, pływać, rzucać do siebie piłeczkami i bawić się bez końca. Tego typu urządzenie jest obowiązkowym elementem każdego obiektu zabaw.

Basen z piłeczkami, suchy basen Basen z piłeczkami, suchy basen Basen z piłeczkami, suchy basen Basen z piłeczkami, suchy basen

Karuzele

Karuzela - w lewo, w prawo, do góry, w dół... Każdy pamięta szalone zabawy na karuzelach w okresie dzieciństwa. Są one cały czas nieodzownym elementem każdego wesołego miasteczka, wspaniałym miejscem zabawy, szaleństwa, spontanicznego uśmiechu.

Karuzele Karuzele

Kolejki elektryczne

Który chłopiec nie marzy zostać maszynistą i jeździć koleją? Dziś możemy spełnić marzenie naszej pociechy zabierając ją na przejażdżkę kolejką elektryczną. Każdy maluch może wcielić się w rolę pasażera, a nawet maszynisty.

Trampoliny

Fikołki w przód..fikołki w tył..skoki do góry..dużo radości i uśmiechu na twarzach zarówno dzieci, młodzieży, jaki i dorosłych - a to wszystko za sprawą szaleńczej, lecz równocześnie bezpiecznej zabawy na trampolinie. Profesjonalne wykonanie tego urządzenia oraz dodatkowe zabezpieczenia w postaci siatki okalającej matę trampoliny to gwarancja bezpiecznego użytkowania.

Trampoliny Trampoliny

Place zabaw

Plac zabaw to wspaniałe miejsce do zabawy dla naszych dzieci. Każdy z nich obowiązkowo musi być wyposażony w kolorowe zjeżdżalnie, huśtawki, karuzele, bujaki czy piaskownice, które dostarczą naszym pociechom niezapomnianych wrażeń każdego dnia. Taki plac zabaw powinien być również bezpieczny by rodzice nie martwili się o bezpieczeństwo swoich dzieci. Place zabaw powstają najczęściej w pobliżu większych osiedli, szkół, przedszkoli czy żłobków.

Euro-bungee, euro-bungy

Chcesz poczuć się jak ptak? Poszybować? Nic prostszego – euro-bungee spełni Twoje marzenia. Euro-bungee to urządzenie rekreacyjno sportowe, podnoszące poziom adrenaliny każdemu, bez jakiegokolwiek ryzyka. Umożliwia różnego rodzaju akrobacje powietrzne nawet na wysokości 10 metrów. Dostarcza niezapomniane wrażenia zarówno młodszym, jak i starszym. Jest całkowicie bezpieczna, dzięki odpowiednim mocowaniom. Także nie musimy się obawiać pozwalając naszemu dziecku na zabawę na tym urządzeniu.

Euro-bungee, euro-bungy Euro-bungee, euro-bungy Euro-bungee, euro-bungy Euro-bungee, euro-bungy

Euro-bungee, euro-bungy Euro-bungee, euro-bungy Euro-bungee, euro-bungy

Samochodziki akumulatorowe, autka elektryczne

Autka elektryczne to niezapomniane przeżycie dla wszystkich dzieci, które marzą o prowadzeniu samochodu. Wsiąść do nich może każde dziecko do lat 10 nie potrzebując przy tym prawa jazdy. Autka elektryczne dostarczą nam niesamowitych wrażeń i szaleńczą jazdę.

Autka elektryczne, samochody akumulatorowe Autka elektryczne, samochody akumulatorowe Autka elektryczne, samochody akumulatorowe Autka elektryczne, samochody akumulatorowe

Boxery, boksery, siłomierze

Boxer – iiiiiii......... uderzamy!!! Któż z nas nie chciałby, chociaż raz sprawdzić swej siły i szybkości uderzenia. To urządzenie daje nam taką możliwość, bez jakichkolwiek zadrapań i uszkodzeń. Może być wykorzystywane nie tylko na imprezach plenerowych, czy zamkniętych, ale także w barach, pubach czy dyskotekach. Pozwala w łatwy i bezpieczny sposób wyładować złą, nagromadzona w nas energię.

Boxery, boksery, siłomierze

Kopacze, siłomierze

Siłomierz Kopacz. Jest to siłomierz o bardzo zbliżonym działaniu do boksera. Urządzenie to pozwala na sprawdzenie siły kopnięcia w piłkę. Cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży.

Kopacze, siłomierze

Cymbergaje

Cymbergaj to wspaniała zabawa dla każdego, kto chciałby się sprawdzić. Jest to gra dla dwóch graczy i polega na uderzaniu specjalną paletą w plastikowy krążek. By zdobyć punkt należy wbić krążek do bramki przeciwnika. Ten, kto zdobędzie 9 udanych bramek wygrywa. Chcesz przeżyć wspaniałe emocje, świetnie się bawić zapraszamy do gry na cymbergaju.

Wata cukrowa i popcorn

Na imprezie nie może zabraknąć przysmaków. Atrakcją każdej imprezy plenerowej jest uwielbiana przez dzieci i dorosłych wata cukrowa, która od lat przyciąga wszystkich swoim niepowtarzalnym smakiem oraz popcorn.

Wata cukrowa i popcorn Wata cukrowa i popcorn

Balony foliowe i gumowe

Na każdej imprezie nie można zapomnieć również o balonach. Będzie można kupić nie tylko balony gumowe, ale także uwielbiane przez najmłodszych balony foliowe. Będą one miały kształt ulubionych bohaterów z kreskówek, samochodów, samolotów czy zwierząt.

Kule wodne

Kule wodne, które wykonane są z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego TPU (Termoplastyczny Poliuretan). Jest to kula o średnicy 2 metrów dlatego też bez żadnego problemu mieści się do niej osoba dorosła, wyposarzona w wodoszczelny zamek niemieckiej firmy T'ZIP, która specjalizuje się w produkcji sprzętu do nurkowania. Produkt został wyprodukowany w fabryce, która jest sprawdzona pod względem jakości (produkt posiada certyfikat jakości CE).

Kule wodne Kule wodne Kule wodne Kule wodne

Organizacja imprez, festynów, pikników

Dzięki ofercie naszej firmy zorganizują Państwo wspaniały festyn, imprezę integracyjną, imprezę plenerową, dożynki, piknik czy każde inne święto. Stawiamy, na jakość i profesjonalizm w naszej pracy, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na dobrą zabawę swoich gości. Gotowi jesteśmy sprostać wszelkim wymaganiom, dostosować ofertę do Państwa indywidualnych potrzeb.